+ 420 777 112 305 info@pujcovna-karcher.cz

Mokrosuchý vasavač Karcher na domácí a průmyslové vysávání s velkým výkonem. Nezastaví ho ani velké nečistoty

Vsavač Kärcher – mokro – suchý vysavač, který můžete použít na vysávání interiérů, stejně tak jako exteriérů nebo pro úklid průmyslových prostor. Tento robustní Kärcher vysavač zajišťuje vysoký nepřetržitý výkon.

Vysávání se sáčkem i bez

Vysavač může vysávat nečistoty do papírového sáčku nebo do záchytné odpadní nádoby. V případě vysávání bez sáčku tak můžete sběrnou nádobu vyprazdňovat od nečistot průběžně, například po každém úklidu. Výhodou vysávání se sáčkem je zase minimální kontakt s odpadem při jeho výměně.

Kvalitní filtr pro dokonalou filtraci

Kvalitní plochý skládaný filtr zajišťuje dokonalou filtraci i bez nutnosti používání papírových sáčků při vysávání suchých nečistot. Objem sběrné nádoby na nečistoty je 35 litrů a dokáže pojmout velké množství nečistot. Poloautomatické čištění filtru stiskem jediného tlačítka umožňuje práci vysavače na vysoký výkon přes přerušení. Vysavač je možné použít také k vysávání kapalin. Při dosažení maximální plnicí kapacity se vysavač díky vypínací automatice sám vypne. Proti přeplnění při vysávání tekutin je vysavač chráněn dvěma elektrodami, které automaticky vyřadí z provozu turbínu v případě, že se zvedne hladina.

Vak pro ještě větší filtraci

Se speciálním bavlněným ochranným vakem pro suché vysávání, který je dodáván k vysavači, můžete ještě více zesílit filtrační schopnosti vysavače a zvýšit ochranu i celkovou životnost filtru a sací turbíny. Vak stačí vložit do sběrné nádoby a ohnout gumový lem přes její okraje a následně přiklopit sací hlavou vysavače. Vysáté nečistoty budou padat kolem vaku do sběrné nádoby a zvětší se filtrační schopnost. 

Příslušenství vždy po ruce
Veškeré příslušenství, které je k vysavači dodáváno lze prakticky uložit do přímo do vysavače, takže jej budete mít vždy přehledně uskladněné a po ruce. Samozřejmostí je také integrovaný kabel. Jednoduchou manipulaci s vysavačem umožňují vodicí kolečka s brzdou.

 

Specifikace

* Nový kompaktní výkonný a velmi robustní mokro- suchý vysavač je vybaven světově jedinečným, vysoce efektivním, plně automatickým čištěním filtru, které umožňuje vysávání velkého množství prachu bez přerušení práce s konstantě vysokým sacím výkonem.

* Stroj je uzemněn až k hrdlu sací hadice – antistatický systém (elektricky vodivé příslušenství pro redukci elektrostatického náboje při suchém sání je k dostání jako volitelné příslušenství).

* Elektronářadí může být připojeno pomocí vestavěné zásuvky ve Stand-by funkci.
* Sériově vybaven plynulou regulací otáček a integrovaným uložením příslušenství na stroji – bezpečný a jednoduchý transport.
* Možné také použití k vysávání kapalin.

* Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
* Abschaltautomatik Elektrowerkzeug
* Připojovací nátrubek pro elektronářadí
* Antistatický systém
* Eco-Filtrační systém
* Spárová hubice
* Integrované uložení síťového kabelu
* Koleno
* Sací trubky, kov 2 x 0,5 m
* Vodicí kolečka s brzdou
* Tact filtr Clean
* Příkon: 1380 W
* Objem nádrže: 35 l
* Frekvence: 50-60 Hz
* Délka kabelu: 7,5 m
* Množství vzduchu: 61 l/s
* Hladina hluku: 67 dB
* Napětí: 220-240 V
* Standardní jmenovitý průměr: 35 mm
* Podtlak: 230/23 mbar/kPa
* Rozměry (D x Š x V): 52 x 38 x 58 cm
* Hmotnost: 12,5 kg

 Vysvač Karcher video

VÍCE INFORMACÍ O VYSAVAČI KARCHER

GSM: 777 112 305
email: info@pujcovna-karcher.cz
8:00 – 16:30 Pondělí- Pátek
Volgogradská 20, Ostrava-Zábřeh
Cena půjčovného: 460 Kč/den, 690 Kč/víkend
Rozvoz: paušálně Ostrava 200 Kč

Klíčová slova

Půjčovna, Karcher, Ostrava
Čištění, úklid, interiéru, exteriéru
Morko suché vysávání, průmyslové vysávání,
Koberce, čalounění, malování

Obchodní zastoupení:

Půjčovna čistící techniky Karcher Ostrava, vysávání mokrých i čistých nečistot.